Stubai Pleasure Programme: Metzgerei Stern butcher's shop : Stubaital Tirol
hd trans porn
xfetish.club
site-rips.club
sexvr.us

Stubai Pleasure Programme: Metzgerei Stern butcher's shop

Tematy: Lato | Jesień | Zima | Wiosna | Gastronomia & wino

Informacje na temat imprezy:

Miejsca: Fulpmes
Lokalizacja: Bergmetzgerei Krösbacher
Czas trwania: 2 Godziny

Opis

Tasting of local specialties, Metzgerei Krösbacher butcher’s shop, Fulpmes
… every Thursday from 4 pm to 6 pm

Bergmetzgerei Krösbacher, Kirchstraße 5, A-6166 Fulpmes
contact: Helmut Krösbacher, phone +43(0)5225 62225, e-Mail: willkommen@metzgerei-kroesbacher.at
- Tasting of local specialties
- Homemade Stubai culinary delights can also be bought.

kolejne terminy imprezy:
  • Thu, 25.07.2019 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Thu, 01.08.2019 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Thu, 08.08.2019 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Thu, 15.08.2019 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Thu, 22.08.2019 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Thu, 29.08.2019 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Thu, 05.09.2019 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Thu, 12.09.2019 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Thu, 19.09.2019 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Thu, 26.09.2019 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Thu, 03.10.2019 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Thu, 10.10.2019 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Thu, 17.10.2019 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Thu, 24.10.2019 ICS-Download
    16:00 godzina
Planowanie przyjazdu od wg

Adresy

Organizator

Dorfmetzgerei Krösbacher
Kirchstraße 5
6166 Fulpmes im Stubaital, AT

Miejsce imprezy

Dorfmetzgerei Krösbacher
Kirchstraße 5
6166 Fulpmes im Stubaital, AT