Yoga mit Tina Sorns

Tematy: Zima | Zdrowie

Informacje na temat imprezy:

Miejsca: Neustift
Lokalizacja: Stubaital

Opis

Yoga at the Health & Beauty Lounge in Neustift  for all classes. Entry possible at any time. Information and registration at
+43 (0)650 3316042, [email protected] or www.tina-sorns.de


kolejne terminy imprezy:
  • Thu, 01.10.2020 ICS-Download
    08:00 godzina
  • Fri, 02.10.2020 ICS-Download
    08:00 godzina
  • Mon, 05.10.2020 ICS-Download
    08:00 godzina
  • Tue, 06.10.2020 ICS-Download
    08:00 godzina
  • Wed, 07.10.2020 ICS-Download
    08:00 godzina
  • Thu, 08.10.2020 ICS-Download
    08:00 godzina
  • Fri, 09.10.2020 ICS-Download
    08:00 godzina
  • Mon, 12.10.2020 ICS-Download
    08:00 godzina
  • Tue, 13.10.2020 ICS-Download
    08:00 godzina
  • Wed, 14.10.2020 ICS-Download
    08:00 godzina
  • Thu, 15.10.2020 ICS-Download
    08:00 godzina
  • Fri, 16.10.2020 ICS-Download
    08:00 godzina
  • Mon, 19.10.2020 ICS-Download
    08:00 godzina
  • Tue, 20.10.2020 ICS-Download
    08:00 godzina
  • Wed, 21.10.2020 ICS-Download
    08:00 godzina
  • Thu, 22.10.2020 ICS-Download
    08:00 godzina
  • Fri, 23.10.2020 ICS-Download
    08:00 godzina
  • Mon, 26.10.2020 ICS-Download
    08:00 godzina
  • Tue, 27.10.2020 ICS-Download
    08:00 godzina
  • Wed, 28.10.2020 ICS-Download
    08:00 godzina
  • Thu, 29.10.2020 ICS-Download
    08:00 godzina
  • Fri, 30.10.2020 ICS-Download
    08:00 godzina
  • Mon, 02.11.2020 ICS-Download
    08:00 godzina
  • Tue, 03.11.2020 ICS-Download
    08:00 godzina

Adresy

Organizator

Health & Beauty Lounge
Scheibe 20
6167 Neustift im Stubaital, AT

Miejsce imprezy

Health & Beauty Lounge
Scheibe 20
6167 Neustift im Stubaital, AT
×

szukaj & rezerwuj