theater play "1947"

Tematy: Bauerntheater | Kultura

Informacje na temat imprezy:

Miejsca: Telfes
Lokalizacja: Freilichtbühne Kellebichl

Opis

Theater of the Dorfbühne Telfes ( in German) at the Kellebichl.

kolejne terminy imprezy:
  • Sat, 09.07.2022 ICS-Download
    20:15 godzina
  • Thu, 14.07.2022 ICS-Download
    20:15 godzina
  • Fri, 15.07.2022 ICS-Download
    20:15 godzina
  • Thu, 21.07.2022 ICS-Download
    20:15 godzina
  • Fri, 22.07.2022 ICS-Download
    20:15 godzina
  • Thu, 28.07.2022 ICS-Download
    20:15 godzina
  • Sat, 30.07.2022 ICS-Download
    20:15 godzina
  • Thu, 04.08.2022 ICS-Download
    20:15 godzina
  • Fri, 05.08.2022 ICS-Download
    20:15 godzina
  • Thu, 11.08.2022 ICS-Download
    20:15 godzina
  • Sat, 13.08.2022 ICS-Download
    20:15 godzina
Planowanie przyjazdu od wg

Adresy

Organizator

Dorfbühne Telfes, Obmann
Luimesweg 4
6165 Telfes im Stubaital, AT

Miejsce imprezy

Dorfbühne Telfes
Kellebichl
6165 Telfes im Stubai, AT
×

szukaj & rezerwuj