Sport- shooting for eyeryone

Tematy: Lato | Jesień | Wiosna | Sportschießen

Informacje na temat imprezy:

Miejsca: Mieders
Lokalizacja: Schützengilde
Czas trwania: 3 Godziny

Opis

Sport-shooting for eyeryone

kolejne terminy imprezy:
  • Fri, 03.06.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 01.07.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 15.07.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 29.07.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 12.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 26.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 09.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 23.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 07.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 21.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina

Adresy

Organizator

Schützengilde Mieders
Riedgasse 11
6142 Mieders, AT

Miejsce imprezy

Schützengilde Mieders
Serlesweg 1
6142 Mieders, AT
×

szukaj & rezerwuj