Public library Schönberg

Tematy: Lato | Jesień | Zima | Wiosna

Informacje na temat imprezy:

Miejsca: Schönberg
Lokalizacja: Domanighaus
Czas trwania: 2 Godziny

Opis

Wednesday from 4:00 until 6:00 pm and Friday from 5:00 until 7:00 pm in the Domanighaus

kolejne terminy imprezy:
  • Wed, 22.09.2021 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Fri, 24.09.2021 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 29.09.2021 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Fri, 01.10.2021 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 06.10.2021 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Fri, 08.10.2021 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 13.10.2021 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Fri, 15.10.2021 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 20.10.2021 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Fri, 22.10.2021 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 27.10.2021 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Fri, 29.10.2021 ICS-Download
    17:00 godzina
Planowanie przyjazdu od wg

Adresy

Organizator

Bücherei und Spieleverleih Schönberg
Römerstraße 1
6141 Schönberg im Stubaital, AT

Miejsce imprezy

Bücherei und Spieleverleih Schönberg
Römerstraße 1
6141 Schönberg im Stubaital, AT
×

Suchen & Buchen