public library open

Tematy: Lato | Jesień | Zima | Wiosna

Informacje na temat imprezy:

Miejsca: Fulpmes
Lokalizacja: Gemeindezentrum
Czas trwania: 0 dni

Opis

Thuesday 4:00 until 6:30 pm and Friday 4:00 until 7:00 pm in the municipal centre

kolejne terminy imprezy:
  • Fri, 24.09.2021 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Tue, 28.09.2021 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Fri, 01.10.2021 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Tue, 05.10.2021 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Fri, 08.10.2021 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Tue, 12.10.2021 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Fri, 15.10.2021 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Tue, 19.10.2021 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Fri, 22.10.2021 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Tue, 26.10.2021 ICS-Download
    16:00 godzina
  • Fri, 29.10.2021 ICS-Download
    16:00 godzina
Planowanie przyjazdu od wg

Adresy

Organizator

Bücherei Fulpmes
Gemeindezentrum
Riehlstraße 3
6166 Fulpmes im Stubaital, AT

Miejsce imprezy

Bücherei Fulpmes
Gemeindezentrum
Riehlstraße 3
6166 Fulpmes im Stubaital, AT
×

Suchen & Buchen