Pony riding with farm experience for children

Tematy: Lato | Jesień | Zima | Wiosna | Jazda konna | Adventure | Rodzina | Dzieci

Informacje na temat imprezy:

Miejsca: Telfes
Lokalizacja: Kassnhof
Czas trwania: 1 Godzina

Opis

Pony rides at the Kassenhof,

daily except Sunday from 17.00 and 17.45 hrs. Only by appointment at Tel: +43 (0) 677 64279861 or Tel: +43 (0) 676 5541700 and at Sport Stubai Neustift.

kolejne terminy imprezy:
  • Mon, 08.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Tue, 09.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 10.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Thu, 11.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 12.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Sat, 13.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Mon, 15.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Tue, 16.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 17.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Thu, 18.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 19.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Sat, 20.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Mon, 22.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Tue, 23.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 24.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Thu, 25.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 26.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Sat, 27.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Mon, 29.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Tue, 30.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 31.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Thu, 01.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 02.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Sat, 03.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Mon, 05.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Tue, 06.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 07.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Thu, 08.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 09.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Sat, 10.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Mon, 12.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Tue, 13.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 14.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Thu, 15.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 16.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Sat, 17.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Mon, 19.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Tue, 20.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 21.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Thu, 22.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 23.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Sat, 24.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Mon, 26.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Tue, 27.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 28.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Thu, 29.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 30.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Sat, 01.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Mon, 03.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Tue, 04.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 05.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Thu, 06.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 07.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Sat, 08.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Mon, 10.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Tue, 11.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 12.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Thu, 13.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 14.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Sat, 15.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Mon, 17.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Tue, 18.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 19.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Thu, 20.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 21.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Sat, 22.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Mon, 24.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Tue, 25.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 26.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Thu, 27.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 28.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Sat, 29.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Mon, 31.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Tue, 01.11.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 02.11.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Thu, 03.11.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 04.11.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Sat, 05.11.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Mon, 07.11.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Tue, 08.11.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 09.11.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Thu, 10.11.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 11.11.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Sat, 12.11.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Mon, 14.11.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Tue, 15.11.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 16.11.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Thu, 17.11.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 18.11.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Sat, 19.11.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Mon, 21.11.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Tue, 22.11.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 23.11.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Thu, 24.11.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 25.11.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Sat, 26.11.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Mon, 28.11.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Tue, 29.11.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 30.11.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Thu, 01.12.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 02.12.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Sat, 03.12.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Mon, 05.12.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Tue, 06.12.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 07.12.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Thu, 08.12.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 09.12.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Sat, 10.12.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Mon, 12.12.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Tue, 13.12.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 14.12.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Thu, 15.12.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 16.12.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Sat, 17.12.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Mon, 19.12.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Tue, 20.12.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 21.12.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Thu, 22.12.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Fri, 23.12.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
Planowanie przyjazdu od wg

Adresy

Organizator

Kassnhof
Schlickerweg 6
6165 Telfes im Stubaital, AT

Miejsce imprezy

Kassnhof
Schlickerweg 6
6165 Telfes im Stubaital, AT
×

szukaj & rezerwuj