Live music at the Kreuzjoch

Tematy: Lato | Jesień | Wycieczki | Herbsthighlights | Imprezy

Informacje na temat imprezy:

Miejsca: Fulpmes
Lokalizacja: Panorama-Restaurant Kreuzjoch

Opis

Every Sunday live music at Panorama Restaurant Kreuzjoch

kolejne terminy imprezy:
  • Sun, 01.08.2021 ICS-Download
    11:30 godzina
  • Sun, 08.08.2021 ICS-Download
    11:30 godzina
  • Sun, 15.08.2021 ICS-Download
    11:30 godzina
  • Sun, 22.08.2021 ICS-Download
    11:30 godzina
  • Sun, 29.08.2021 ICS-Download
    11:30 godzina
  • Sun, 05.09.2021 ICS-Download
    11:30 godzina
  • Sun, 12.09.2021 ICS-Download
    11:30 godzina
  • Sun, 19.09.2021 ICS-Download
    11:30 godzina
  • Sun, 26.09.2021 ICS-Download
    11:30 godzina
  • Sun, 03.10.2021 ICS-Download
    11:30 godzina
Planowanie przyjazdu od wg

Adresy

Organizator

Panorama Restaurant Kreuzjoch Ges.m.b.H
Tschaffinis Umgebung 26
6166 Fulpmes, AT

Miejsce imprezy

Panorama Restaurant Kreuzjoch Ges.m.b.H
Tschaffinis Umgebung 26
6166 Fulpmes, AT
×

Suchen & Buchen