Karaoke evening at Cafe Bar Caramba

Tematy: Zima | Wiosna

Informacje na temat imprezy:

Miejsca: Fulpmes
Lokalizacja: Cafe Bar Caramba

Opis

Karaoke evening at Cafe Bar Caramba

kolejne terminy imprezy:
  • Thu, 12.01.2023 ICS-Download
    20:00 godzina
  • Thu, 19.01.2023 ICS-Download
    20:00 godzina
  • Thu, 26.01.2023 ICS-Download
    20:00 godzina
  • Thu, 02.02.2023 ICS-Download
    20:00 godzina
  • Thu, 09.02.2023 ICS-Download
    20:00 godzina
  • Thu, 16.02.2023 ICS-Download
    20:00 godzina
  • Thu, 23.02.2023 ICS-Download
    20:00 godzina
  • Thu, 02.03.2023 ICS-Download
    20:00 godzina
  • Thu, 09.03.2023 ICS-Download
    20:00 godzina
  • Thu, 16.03.2023 ICS-Download
    20:00 godzina
  • Thu, 23.03.2023 ICS-Download
    20:00 godzina
Planowanie przyjazdu od wg

Adresy

Organizator

Bar Caramba
Waldrasterstraße 13a
6166 Fulpmes im Stubaital, AT

Miejsce imprezy

Bar Caramba
Waldrasterstraße 13a
6166 Fulpmes im Stubaital, AT
×

szukaj & rezerwuj