Guided tour

Tematy: Lato | Kultura

Informacje na temat imprezy:

Miejsca: Fulpmes
Lokalizacja: TVB - Büro Fulpmes

Opis

meeting place in front of the tourist office at Fulpmes. The guided tour is in german language.

kolejne terminy imprezy:
  • Mon, 26.07.2021 ICS-Download
    10:00 godzina
  • Mon, 02.08.2021 ICS-Download
    10:00 godzina
  • Mon, 09.08.2021 ICS-Download
    10:00 godzina
  • Mon, 16.08.2021 ICS-Download
    10:00 godzina
  • Mon, 23.08.2021 ICS-Download
    10:00 godzina
  • Mon, 30.08.2021 ICS-Download
    10:00 godzina
  • Mon, 06.09.2021 ICS-Download
    10:00 godzina
  • Mon, 13.09.2021 ICS-Download
    10:00 godzina
  • Mon, 20.09.2021 ICS-Download
    10:00 godzina
  • Mon, 27.09.2021 ICS-Download
    10:00 godzina

Adresy

Organizator

Tourismusverband Stubai Tirol
Bahnstrasse 17 - Büro Fulpmes
6166 Fulpmes, AT

Miejsce imprezy

Tourismusverband Stubai Tirol
Bahnstrasse 17 - Büro Fulpmes
6166 Fulpmes, AT
×

Suchen & Buchen