Free guided walking tour in Fulpmes

Tematy: Lato | Wycieczki | Herbsthighlights

Informacje na temat imprezy:

Miejsca: Fulpmes
Lokalizacja: Wanderzentrum Schlick 2000

Opis

The tour is every Thursday at 9:00 and meeting point is at the valley station Schlick2000.
Transfer costs must be paid.

kolejne terminy imprezy:
  • Thu, 29.07.2021 ICS-Download
    09:00 godzina
  • Thu, 05.08.2021 ICS-Download
    09:00 godzina
  • Thu, 12.08.2021 ICS-Download
    09:00 godzina
  • Thu, 19.08.2021 ICS-Download
    09:00 godzina
  • Thu, 26.08.2021 ICS-Download
    09:00 godzina
  • Thu, 02.09.2021 ICS-Download
    09:00 godzina
  • Thu, 09.09.2021 ICS-Download
    09:00 godzina
  • Thu, 16.09.2021 ICS-Download
    09:00 godzina
  • Thu, 23.09.2021 ICS-Download
    09:00 godzina
  • Thu, 30.09.2021 ICS-Download
    09:00 godzina

Adresy

Organizator

Schlick 2000
Bergstation Kreuzjoch
Tschaffinis Umgebung 26
6166 Fulpmes im Stubaital, AT

Miejsce imprezy

Schlick 2000
Bergstation Kreuzjoch
Tschaffinis Umgebung 26
6166 Fulpmes im Stubaital, AT
×

Suchen & Buchen