Free church tour

Tematy: Lato | Jesień | Wiosna | Kultura

Informacje na temat imprezy:

Miejsca: Neustift
Lokalizacja: Pfarrkirche Neustift

Opis

Free guided church tour in german language

Meeting point at the portal of church at 5 pm

kolejne terminy imprezy:
  • Wed, 08.06.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 15.06.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 22.06.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 29.06.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 06.07.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 13.07.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 20.07.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 27.07.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 03.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 10.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 17.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 24.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 31.08.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 07.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 14.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 21.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 28.09.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 05.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina
  • Wed, 12.10.2022 ICS-Download
    17:00 godzina

Adresy

Organizator

Pfarrkirche St. Georg
Dorf 20
6167 Neustift im Stubaital, AT

Miejsce imprezy

Pfarrkirche St. Georg
Dorf 20
6167 Neustift im Stubaital, AT
×

szukaj & rezerwuj