Concert by the Neustift brass band

Tematy: Lato | Platzkonzerte | Herbsthighlights | Imprezy | Koncert

Informacje na temat imprezy:

Miejsca: Neustift
Lokalizacja: Musikpavillon

Opis

concert by the brass band in the pavilion Neustift

kolejne terminy imprezy:
  • Fri, 01.07.2022 ICS-Download
    20:15 godzina
  • Fri, 08.07.2022 ICS-Download
    20:15 godzina
  • Fri, 15.07.2022 ICS-Download
    20:15 godzina
  • Fri, 22.07.2022 ICS-Download
    20:15 godzina
  • Fri, 29.07.2022 ICS-Download
    20:15 godzina
  • Fri, 05.08.2022 ICS-Download
    20:15 godzina
  • Fri, 12.08.2022 ICS-Download
    20:15 godzina
  • Fri, 19.08.2022 ICS-Download
    20:15 godzina
  • Fri, 26.08.2022 ICS-Download
    20:15 godzina
  • Fri, 02.09.2022 ICS-Download
    20:15 godzina
  • Fri, 09.09.2022 ICS-Download
    20:15 godzina
Planowanie przyjazdu od wg

Adresy

Organizator

Musikkapelle Neustift
Höhlebachstr 22
6167 Neustift im Stubaital, AT

Miejsce imprezy

Musikpavillion Neustift
Stubaitalstraße 88
6167 Neustift im Stubaital, AT
×

szukaj & rezerwuj