Cocktail-Evening at Cafe Bar Caramba

Tematy: Zima | Wiosna

Informacje na temat imprezy:

Miejsca: Fulpmes
Lokalizacja: Cafe Bar Caramba

Opis

Cocktail-Evening at Cafe Bar Caramba

kolejne terminy imprezy:
  • Wed, 11.01.2023 ICS-Download
    18:00 godzina
  • Wed, 18.01.2023 ICS-Download
    18:00 godzina
  • Wed, 25.01.2023 ICS-Download
    18:00 godzina
  • Wed, 01.02.2023 ICS-Download
    18:00 godzina
  • Wed, 08.02.2023 ICS-Download
    18:00 godzina
  • Wed, 15.02.2023 ICS-Download
    18:00 godzina
  • Wed, 22.02.2023 ICS-Download
    18:00 godzina
  • Wed, 01.03.2023 ICS-Download
    18:00 godzina
  • Wed, 08.03.2023 ICS-Download
    18:00 godzina
  • Wed, 15.03.2023 ICS-Download
    18:00 godzina
  • Wed, 22.03.2023 ICS-Download
    18:00 godzina
Planowanie przyjazdu od wg

Adresy

Organizator

Bar Caramba
Waldrasterstraße 13a
6166 Fulpmes im Stubaital, AT

Miejsce imprezy

Bar Caramba
Waldrasterstraße 13a
6166 Fulpmes im Stubaital, AT
×

szukaj & rezerwuj