Indoor-climbing hall open : Stubaital Tirol
hd trans porn
xfetish.club
site-rips.club
sexvr.us

Indoor-climbing hall open

Thema's: Winter | Klimmen | Familie

Informatie over het evenement:

Plaatsen: Fulpmes
Locatie: Kletterhalle Fulpmes

Beschrijving

Indoor climbing in the elementary school in Fulpmes from the beginning of october until the end of april from 19h30 - 22h00 (Monday and Friday) and 18h30-22h00 on Wednesdays

 +43 676 6785275 or www.climbfulpmes.at

 

meer evenementsdagen:
  • Mon, 17.02.2020 ICS-Download
    19:30 uur
  • Wed, 19.02.2020 ICS-Download
    18:30 uur
  • Fri, 21.02.2020 ICS-Download
    19:30 uur
  • Mon, 24.02.2020 ICS-Download
    19:30 uur
  • Wed, 26.02.2020 ICS-Download
    18:30 uur
  • Fri, 28.02.2020 ICS-Download
    19:30 uur
  • Mon, 02.03.2020 ICS-Download
    19:30 uur
  • Wed, 04.03.2020 ICS-Download
    18:30 uur
  • Fri, 06.03.2020 ICS-Download
    19:30 uur
  • Mon, 09.03.2020 ICS-Download
    19:30 uur
  • Wed, 11.03.2020 ICS-Download
    18:30 uur
  • Fri, 13.03.2020 ICS-Download
    19:30 uur
  • Mon, 16.03.2020 ICS-Download
    19:30 uur
  • Wed, 18.03.2020 ICS-Download
    18:30 uur
  • Fri, 20.03.2020 ICS-Download
    19:30 uur
  • Mon, 23.03.2020 ICS-Download
    19:30 uur
  • Wed, 25.03.2020 ICS-Download
    18:30 uur
  • Fri, 27.03.2020 ICS-Download
    19:30 uur
  • Mon, 30.03.2020 ICS-Download
    19:30 uur
  • Wed, 01.04.2020 ICS-Download
    18:30 uur
  • Fri, 03.04.2020 ICS-Download
    19:30 uur
  • Mon, 06.04.2020 ICS-Download
    19:30 uur
  • Wed, 08.04.2020 ICS-Download
    18:30 uur
  • Fri, 10.04.2020 ICS-Download
    19:30 uur
  • Mon, 13.04.2020 ICS-Download
    19:30 uur
  • Wed, 15.04.2020 ICS-Download
    18:30 uur
  • Fri, 17.04.2020 ICS-Download
    19:30 uur
  • Mon, 20.04.2020 ICS-Download
    19:30 uur
  • Wed, 22.04.2020 ICS-Download
    18:30 uur
  • Fri, 24.04.2020 ICS-Download
    19:30 uur
  • Mon, 27.04.2020 ICS-Download
    19:30 uur
  • Wed, 29.04.2020 ICS-Download
    18:30 uur
Heenreis plannen van naar

Adressen

Organisator

Kletterhalle Fulpmes / OEAV
Tanglplatz 3
6166 Fulpmes, AT

Plaats evenement

Kletterhalle Fulpmes / OEAV
Tanglplatz 3
6166 Fulpmes, AT