Tyrolian evening

Thema's: Zomer | Folklore Veranstaltung | Herbsthighlights

Informatie over het evenement:

Plaatsen: Neustift
Locatie: Freizeitzentrum Neustift

Beschrijving

From 8:30 pm to 10:30 pm at the leisure centre in Neustift/

Enjoy a typical Tyrolean evening with the local folklore dancers D'Daunkogler & and live music


The Entrance is free!

meer evenementsdagen:
  • Wed, 29.06.2022 ICS-Download
    20:30 uur
  • Wed, 06.07.2022 ICS-Download
    20:30 uur
  • Wed, 13.07.2022 ICS-Download
    20:30 uur
  • Wed, 20.07.2022 ICS-Download
    20:30 uur
  • Wed, 27.07.2022 ICS-Download
    20:30 uur
  • Wed, 03.08.2022 ICS-Download
    20:30 uur
  • Wed, 10.08.2022 ICS-Download
    20:30 uur
  • Wed, 17.08.2022 ICS-Download
    20:30 uur
  • Wed, 24.08.2022 ICS-Download
    20:30 uur
  • Wed, 31.08.2022 ICS-Download
    20:30 uur
  • Wed, 07.09.2022 ICS-Download
    20:30 uur
  • Wed, 14.09.2022 ICS-Download
    20:30 uur
  • Wed, 21.09.2022 ICS-Download
    20:30 uur
  • Wed, 28.09.2022 ICS-Download
    20:30 uur
Heenreis plannen van naar

Adressen

Organisator

D´Daunkogler Neustift
6167 Neustift im Stubaital, AT

Plaats evenement

Freizeitzentrum Neustift
Stubaitalstr. 110
6167 Neustift im Stubaital, AT
×

Zoek en boek