Traditional folks music evening in the Hotel Hoferwirt

Thema's: Winter | Lente | Cultuur | Evenement

Informatie over het evenement:

Plaatsen: Neustift
Locatie: Hotel-Restaurant Hoferwirt

Beschrijving

Traditional music from 7 to 9 pm


 

Music groups:

 

19.07.2021         Zupf & Ziach
26.07.2021         Stubaier Freitagsmusig
02.08.2021         Stubaier Freitagsmusig
09.08.2021         Stubaier Freitagsmusig
16.08.2021         Zupf & Ziach
23.08.2021         Familienmusik Stecher
30.08.2021         Bröllerhofmusig
06.09.2021         Bröllerhofmusig
13.09.2021         Stubaier Freitagsmusig

meer evenementsdagen:
  • Mon, 24.01.2022 ICS-Download
    19:00 uur
  • Mon, 31.01.2022 ICS-Download
    19:00 uur
  • Mon, 07.02.2022 ICS-Download
    19:00 uur
  • Mon, 14.02.2022 ICS-Download
    19:00 uur
  • Mon, 21.02.2022 ICS-Download
    19:00 uur
  • Mon, 28.02.2022 ICS-Download
    19:00 uur
  • Mon, 07.03.2022 ICS-Download
    19:00 uur
  • Mon, 14.03.2022 ICS-Download
    19:00 uur
  • Mon, 21.03.2022 ICS-Download
    19:00 uur
  • Mon, 28.03.2022 ICS-Download
    19:00 uur
  • Mon, 04.04.2022 ICS-Download
    19:00 uur
  • Mon, 11.04.2022 ICS-Download
    19:00 uur

Adressen

Organisator

Hotel Restaurant Hoferwirt
Dorf 12
6167 Neustift im Stubaital, AT

Plaats evenement

Hotel Restaurant Hoferwirt
Dorf 12
6167 Neustift im Stubaital, AT
×

Zoek en boek