Stubaier Genussprogramm: Verkostung & Verkauf im "s´Gadile"

Thema's: Zomer | Herfst | Winter | Lente | Bauernmarkt | Bourgondisch

Informatie over het evenement:

Plaatsen: Fulpmes
Locatie: s´Gadile
Duur: 3 uren

Beschrijving

Tasting and sale of fine schnapps, liqueurs and other Stubai specialities at Gadile on Waldrasterstr. 11.

meer evenementsdagen:
  • Fri, 27.05.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 03.06.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 10.06.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 17.06.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 24.06.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 01.07.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 08.07.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 15.07.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 22.07.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 29.07.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 05.08.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 12.08.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 19.08.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 26.08.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 02.09.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 09.09.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 16.09.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 23.09.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 30.09.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 07.10.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 14.10.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 21.10.2022 ICS-Download
    14:00 uur

Adressen

Organisator

s'Gadile - ARGE Stubaier Bauernladen
Waldrasterstraße 11
6166 Fulpmes im Stubaital, AT

Plaats evenement

s'Gadile - ARGE Stubaier Bauernladen
Waldrasterstraße 11
6166 Fulpmes im Stubaital, AT
×

Zoek en boek