Stubai Pleasure Programme: Wine tasting at VinoRibis

Thema's: Zomer | Bourgondisch

Informatie over het evenement:

Plaatsen: Neustift
Locatie: Kampl/Gewerbezone
Duur: 3 uren

Beschrijving

From Tuesday to Friday between 5:00 pm and 6:00 pm, 5-10 minutes.


VinoRibis is the first Austrian company to use the Enomatic tasting system, which makes it possible to taste 16 different wines any time, while the wines are protected from oxidation for up to four weeks. Taste 2-3 of the Austrian wines! 

Your Culinary Delights Voucher can be used for purchases of six or more bottles of wine.


meer evenementsdagen:
  • Wed, 01.06.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Thu, 02.06.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 03.06.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Tue, 07.06.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Wed, 08.06.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Thu, 09.06.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 10.06.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Tue, 14.06.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Wed, 15.06.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Thu, 16.06.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 17.06.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Tue, 21.06.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Wed, 22.06.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Thu, 23.06.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 24.06.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Tue, 28.06.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Wed, 29.06.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Thu, 30.06.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 01.07.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Tue, 05.07.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Wed, 06.07.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Thu, 07.07.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 08.07.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Tue, 12.07.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Wed, 13.07.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Thu, 14.07.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 15.07.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Tue, 19.07.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Wed, 20.07.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Thu, 21.07.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 22.07.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Tue, 26.07.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Wed, 27.07.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Thu, 28.07.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 29.07.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Tue, 02.08.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Wed, 03.08.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Thu, 04.08.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 05.08.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Tue, 09.08.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Wed, 10.08.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Thu, 11.08.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 12.08.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Tue, 16.08.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Wed, 17.08.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Thu, 18.08.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 19.08.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Tue, 23.08.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Wed, 24.08.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Thu, 25.08.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 26.08.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Tue, 30.08.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Wed, 31.08.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Thu, 01.09.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 02.09.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Tue, 06.09.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Wed, 07.09.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Thu, 08.09.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 09.09.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Tue, 13.09.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Wed, 14.09.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Thu, 15.09.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 16.09.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Tue, 20.09.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Wed, 21.09.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Thu, 22.09.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 23.09.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Tue, 27.09.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Wed, 28.09.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Thu, 29.09.2022 ICS-Download
    14:00 uur
  • Fri, 30.09.2022 ICS-Download
    14:00 uur
Heenreis plannen van naar

Adressen

Organisator

Vino Ribis Privatkellerei
Gewerbezone 12
6167 Neustift-Kampl, AT

Plaats evenement

Vino Ribis Privatkellerei
Gewerbezone 12
6167 Neustift-Kampl, AT
×

Zoek en boek