Snowshoeing

Thema's: Winter | Lente | Sneeuwschoenwandelen | Outdoor

Informatie over het evenement:

Plaatsen: Mieders
Locatie: Talstation Serlesbahnen
Duur: 0 dag(en)

Beschrijving

Snow show walking: Meeting point is at 10:00 am at the Mainstation Serlesbahnen at Mieders.

Prices incl. snow shoes, guide and ticket:
€ 20.--

meer evenementsdagen:
  • Wed, 28.12.2022 ICS-Download
    10:00 uur
  • Wed, 04.01.2023 ICS-Download
    10:00 uur
  • Wed, 11.01.2023 ICS-Download
    10:00 uur
  • Wed, 18.01.2023 ICS-Download
    10:00 uur
  • Wed, 25.01.2023 ICS-Download
    10:00 uur
  • Wed, 01.02.2023 ICS-Download
    10:00 uur
  • Wed, 08.02.2023 ICS-Download
    10:00 uur
  • Wed, 15.02.2023 ICS-Download
    10:00 uur
  • Wed, 22.02.2023 ICS-Download
    10:00 uur
  • Wed, 01.03.2023 ICS-Download
    10:00 uur
  • Wed, 08.03.2023 ICS-Download
    10:00 uur

Adressen

Organisator

Serlesbahnen Mieders
Waldrasterweg 1
6142 Mieders, AT

Plaats evenement

Serlesbahnen Mieders
Waldrasterweg 1
6142 Mieders, AT
×

Zoek en boek