Guided tour

Thema's: Zomer | Herfst | Lente | Cultuur

Informatie over het evenement:

Plaatsen: Fulpmes
Locatie: TVB - Büro Fulpmes

Beschrijving

meeting place in front of the tourist office at Fulpmes. The guided tour is in german language.

meer evenementsdagen:
  • Mon, 06.06.2022 ICS-Download
    10:00 uur
  • Mon, 13.06.2022 ICS-Download
    10:00 uur
  • Mon, 20.06.2022 ICS-Download
    10:00 uur
  • Mon, 27.06.2022 ICS-Download
    10:00 uur
  • Mon, 04.07.2022 ICS-Download
    10:00 uur
  • Mon, 11.07.2022 ICS-Download
    10:00 uur
  • Mon, 18.07.2022 ICS-Download
    10:00 uur
  • Mon, 25.07.2022 ICS-Download
    10:00 uur
  • Mon, 01.08.2022 ICS-Download
    10:00 uur
  • Mon, 08.08.2022 ICS-Download
    10:00 uur
  • Mon, 15.08.2022 ICS-Download
    10:00 uur
  • Mon, 22.08.2022 ICS-Download
    10:00 uur
  • Mon, 29.08.2022 ICS-Download
    10:00 uur
  • Mon, 05.09.2022 ICS-Download
    10:00 uur
  • Mon, 12.09.2022 ICS-Download
    10:00 uur
  • Mon, 19.09.2022 ICS-Download
    10:00 uur
  • Mon, 26.09.2022 ICS-Download
    10:00 uur

Adressen

Organisator

Tourismusverband Stubai Tirol
Bahnstrasse 17 - Büro Fulpmes
6166 Fulpmes, AT

Plaats evenement

Tourismusverband Stubai Tirol
Bahnstrasse 17 - Büro Fulpmes
6166 Fulpmes, AT
×

Zoek en boek