Gletscher-Erlebnis-Tag: Infostunde mit Wanderung

Thema's: Zomer | Familie

Informatie over het evenement:

Plaatsen: Neustift
Locatie: Bergstation Eisgrat

Beschrijving

meer evenementsdagen:
  • Tue, 05.07.2022 ICS-Download
    11:00 uur
  • Tue, 12.07.2022 ICS-Download
    11:00 uur
  • Tue, 19.07.2022 ICS-Download
    11:00 uur
  • Tue, 26.07.2022 ICS-Download
    11:00 uur
  • Tue, 02.08.2022 ICS-Download
    11:00 uur
  • Tue, 09.08.2022 ICS-Download
    11:00 uur
  • Tue, 16.08.2022 ICS-Download
    11:00 uur
  • Tue, 23.08.2022 ICS-Download
    11:00 uur
  • Tue, 30.08.2022 ICS-Download
    11:00 uur
  • Tue, 06.09.2022 ICS-Download
    11:00 uur

Adressen

Organisator

Stubaier Gletscher
Mutterberg 2
6167 Neustift im Stubaital, AT

Plaats evenement

Stubaier Gletscher
Mutterberg 2
6167 Neustift im Stubaital, AT
×

Zoek en boek