Concert by the Neustift brass band

Thema's: Zomer | Platzkonzerte | Herbsthighlights | Evenement | Concert

Informatie over het evenement:

Plaatsen: Neustift
Locatie: Musikpavillon

Beschrijving

concert by the brass band in the pavilion Neustift

meer evenementsdagen:
  • Fri, 01.07.2022 ICS-Download
    20:15 uur
  • Fri, 08.07.2022 ICS-Download
    20:15 uur
  • Fri, 15.07.2022 ICS-Download
    20:15 uur
  • Fri, 22.07.2022 ICS-Download
    20:15 uur
  • Fri, 29.07.2022 ICS-Download
    20:15 uur
  • Fri, 05.08.2022 ICS-Download
    20:15 uur
  • Fri, 12.08.2022 ICS-Download
    20:15 uur
  • Fri, 19.08.2022 ICS-Download
    20:15 uur
  • Fri, 26.08.2022 ICS-Download
    20:15 uur
  • Fri, 02.09.2022 ICS-Download
    20:15 uur
  • Fri, 09.09.2022 ICS-Download
    20:15 uur
Heenreis plannen van naar

Adressen

Organisator

Musikkapelle Neustift
Höhlebachstr 22
6167 Neustift im Stubaital, AT

Plaats evenement

Musikpavillion Neustift
Stubaitalstraße 88
6167 Neustift im Stubaital, AT
×

Zoek en boek