Ausstellung Sina Moser/Joyce Rohrmoser "Zwei Blickwinkel auf Menschen"

Thema's: Zomer | Herfst | Ausstellung | Cultuur | Evenement

Informatie over het evenement:

Plaatsen: Mieders
Locatie: Ladengalerie Lichtsinn
Duur: 4 uren

Beschrijving

meer evenementsdagen:
  • Thu, 29.09.2022 ICS-Download
    15:00 uur
  • Fri, 30.09.2022 ICS-Download
    15:00 uur
  • Mon, 03.10.2022 ICS-Download
    15:00 uur
  • Tue, 04.10.2022 ICS-Download
    15:00 uur
  • Wed, 05.10.2022 ICS-Download
    15:00 uur
  • Thu, 06.10.2022 ICS-Download
    15:00 uur
  • Fri, 07.10.2022 ICS-Download
    15:00 uur
  • Mon, 10.10.2022 ICS-Download
    15:00 uur
  • Tue, 11.10.2022 ICS-Download
    15:00 uur
  • Wed, 12.10.2022 ICS-Download
    15:00 uur
  • Thu, 13.10.2022 ICS-Download
    15:00 uur
  • Fri, 14.10.2022 ICS-Download
    15:00 uur

Documenten

Adressen

Organisator

Ladengalerie Lichtsinn
Dorfstraße 34
6142 Mieders im Stubaital, AT

Plaats evenement

Ladengalerie Lichtsinn
Dorfstraße 34
6142 Mieders im Stubaital, AT
×

Zoek en boek