Yoga mit Tina Sorns

Témata: Zima | Zdraví

Informace k akci:

Místa: Neustift
Lokace: Stubaital

Popis

Yoga at the Health & Beauty Lounge in Neustift  for all classes. Entry possible at any time. Information and registration at
+43 (0)650 3316042, [email protected] or www.tina-sorns.de


Další dny akce:
  • Tue, 20.10.2020 ICS-Download
    08:00 Hodin
  • Wed, 21.10.2020 ICS-Download
    08:00 Hodin
  • Thu, 22.10.2020 ICS-Download
    08:00 Hodin
  • Fri, 23.10.2020 ICS-Download
    08:00 Hodin
  • Mon, 26.10.2020 ICS-Download
    08:00 Hodin
  • Tue, 27.10.2020 ICS-Download
    08:00 Hodin
  • Wed, 28.10.2020 ICS-Download
    08:00 Hodin
  • Thu, 29.10.2020 ICS-Download
    08:00 Hodin
  • Fri, 30.10.2020 ICS-Download
    08:00 Hodin
  • Mon, 02.11.2020 ICS-Download
    08:00 Hodin
  • Tue, 03.11.2020 ICS-Download
    08:00 Hodin

Adresy

Organizátor

Health & Beauty Lounge
Scheibe 20
6167 Neustift im Stubaital, AT

Místo akce

Health & Beauty Lounge
Scheibe 20
6167 Neustift im Stubaital, AT
×

Hledat & rezervovat