theater play "1947"

Témata: Bauerntheater | Kultura

Informace k akci:

Místa: Telfes
Lokace: Freilichtbühne Kellebichl

Popis

Theater of the Dorfbühne Telfes ( in German) at the Kellebichl.

Další dny akce:
  • Sat, 09.07.2022 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Thu, 14.07.2022 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Fri, 15.07.2022 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Thu, 21.07.2022 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Fri, 22.07.2022 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Thu, 28.07.2022 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Sat, 30.07.2022 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Thu, 04.08.2022 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Fri, 05.08.2022 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Thu, 11.08.2022 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Sat, 13.08.2022 ICS-Download
    20:15 Hodin
Plánování příjezdu z po

Adresy

Organizátor

Dorfbühne Telfes, Obmann
Luimesweg 4
6165 Telfes im Stubaital, AT

Místo akce

Dorfbühne Telfes
Kellebichl
6165 Telfes im Stubai, AT
×

Hledat & rezervovat