Public library Schönberg

Témata: Léto | Podzim | Zima | Jaro

Informace k akci:

Místa: Schönberg
Lokace: Domanighaus
Délka: 2 Hodiny

Popis

Wednesday from 4:00 until 6:00 pm and Friday from 5:00 until 7:00 pm in the Domanighaus

Další dny akce:
  • Wed, 22.09.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Fri, 24.09.2021 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 29.09.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Fri, 01.10.2021 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 06.10.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Fri, 08.10.2021 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 13.10.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Fri, 15.10.2021 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 20.10.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Fri, 22.10.2021 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 27.10.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Fri, 29.10.2021 ICS-Download
    17:00 Hodin
Plánování příjezdu z po

Adresy

Organizátor

Bücherei und Spieleverleih Schönberg
Römerstraße 1
6141 Schönberg im Stubaital, AT

Místo akce

Bücherei und Spieleverleih Schönberg
Römerstraße 1
6141 Schönberg im Stubaital, AT
×

Suchen & Buchen