public library open

Témata: Léto | Podzim | Zima | Jaro

Informace k akci:

Místa: Fulpmes
Lokace: Gemeindezentrum
Délka: 0 Dnů

Popis

Thuesday 4:00 until 6:30 pm and Friday 4:00 until 7:00 pm in the municipal centre

Další dny akce:
  • Tue, 22.06.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Fri, 25.06.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Tue, 29.06.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Fri, 02.07.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Tue, 06.07.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Fri, 09.07.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Tue, 13.07.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Fri, 16.07.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Tue, 20.07.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Fri, 23.07.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Tue, 27.07.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Fri, 30.07.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Tue, 03.08.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Fri, 06.08.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Tue, 10.08.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Fri, 13.08.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Tue, 17.08.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Fri, 20.08.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Tue, 24.08.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Fri, 27.08.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Tue, 31.08.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Fri, 03.09.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Tue, 07.09.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Fri, 10.09.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Tue, 14.09.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Fri, 17.09.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Tue, 21.09.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Fri, 24.09.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Tue, 28.09.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Fri, 01.10.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Tue, 05.10.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Fri, 08.10.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Tue, 12.10.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Fri, 15.10.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Tue, 19.10.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Fri, 22.10.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Tue, 26.10.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
  • Fri, 29.10.2021 ICS-Download
    16:00 Hodin
Plánování příjezdu z po

Adresy

Organizátor

Bücherei Fulpmes
Gemeindezentrum
Riehlstraße 3
6166 Fulpmes im Stubaital, AT

Místo akce

Bücherei Fulpmes
Gemeindezentrum
Riehlstraße 3
6166 Fulpmes im Stubaital, AT
×

Hledat & rezervovat