Live music at the Kreuzjoch

Témata: Léto | Podzim | Túry | Herbsthighlights | Akce

Informace k akci:

Místa: Fulpmes
Lokace: Panorama-Restaurant Kreuzjoch

Popis

Every Sunday live music at Panorama Restaurant Kreuzjoch

Další dny akce:
  • Sun, 25.07.2021 ICS-Download
    11:30 Hodin
  • Sun, 01.08.2021 ICS-Download
    11:30 Hodin
  • Sun, 08.08.2021 ICS-Download
    11:30 Hodin
  • Sun, 15.08.2021 ICS-Download
    11:30 Hodin
  • Sun, 22.08.2021 ICS-Download
    11:30 Hodin
  • Sun, 29.08.2021 ICS-Download
    11:30 Hodin
  • Sun, 05.09.2021 ICS-Download
    11:30 Hodin
  • Sun, 12.09.2021 ICS-Download
    11:30 Hodin
  • Sun, 19.09.2021 ICS-Download
    11:30 Hodin
  • Sun, 26.09.2021 ICS-Download
    11:30 Hodin
  • Sun, 03.10.2021 ICS-Download
    11:30 Hodin
Plánování příjezdu z po

Adresy

Organizátor

Panorama Restaurant Kreuzjoch Ges.m.b.H
Tschaffinis Umgebung 26
6166 Fulpmes, AT

Místo akce

Panorama Restaurant Kreuzjoch Ges.m.b.H
Tschaffinis Umgebung 26
6166 Fulpmes, AT
×

Suchen & Buchen