Hof- & Eismanufakturführung auf der Schlickeralm

Témata: Léto | Rodina | Děti

Informace k akci:

Místa: Telfes
Lokace: Schlickeralm - Eismanufaktur

Popis

Další dny akce:
  • Tue, 27.07.2021 ICS-Download
  • Fri, 30.07.2021 ICS-Download
  • Tue, 03.08.2021 ICS-Download
  • Fri, 06.08.2021 ICS-Download
  • Tue, 10.08.2021 ICS-Download
  • Fri, 13.08.2021 ICS-Download
  • Tue, 17.08.2021 ICS-Download
  • Fri, 20.08.2021 ICS-Download
  • Tue, 24.08.2021 ICS-Download
  • Fri, 27.08.2021 ICS-Download
  • Tue, 31.08.2021 ICS-Download
  • Fri, 03.09.2021 ICS-Download
  • Tue, 07.09.2021 ICS-Download
  • Fri, 10.09.2021 ICS-Download

Adresy

Organizátor

Schlickeralm Adventure GmbH
Schlick 1
6165 Telfes im Stubaital, AT

Místo akce

Schlickeralm Adventure GmbH
Schlick 1
6165 Telfes im Stubaital, AT
×

Suchen & Buchen