Guided hiking tour

Témata: Léto | Túry | Adventure

Informace k akci:

Místa: Mieders
Lokace: Wandergebiet Serles

Popis

Free guided hikingtour. Meeting point: 9am at the valley station of Serlesbahnen Transfer and lift costs are to be paid by the participants

Další dny akce:
  • Mon, 06.07.2020 ICS-Download
    09:00 Hodin
  • Mon, 13.07.2020 ICS-Download
    09:00 Hodin
  • Mon, 20.07.2020 ICS-Download
    09:00 Hodin
  • Mon, 27.07.2020 ICS-Download
    09:00 Hodin
  • Mon, 03.08.2020 ICS-Download
    09:00 Hodin
  • Mon, 10.08.2020 ICS-Download
    09:00 Hodin
  • Mon, 17.08.2020 ICS-Download
    09:00 Hodin
  • Mon, 24.08.2020 ICS-Download
    09:00 Hodin
  • Mon, 31.08.2020 ICS-Download
    09:00 Hodin
  • Mon, 07.09.2020 ICS-Download
    09:00 Hodin
  • Mon, 14.09.2020 ICS-Download
    09:00 Hodin
  • Mon, 21.09.2020 ICS-Download
    09:00 Hodin
  • Mon, 28.09.2020 ICS-Download
    09:00 Hodin
Plánování příjezdu z po

Adresy

Organizátor

Serlesbahnen Mieders
Waldrasterweg 1
6142 Mieders, AT

Místo akce

Stubaier Tuifl
Dorfzentrum
6142 Mieders, AT
×

Hledat & rezervovat