Free church tour

Témata: Léto | Kultura

Informace k akci:

Místa: Neustift
Lokace: Pfarrkirche Neustift

Popis

Free guided church tour in german language

Meeting point at the portal of church at 5 pm

Další dny akce:
  • Wed, 08.07.2020 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 15.07.2020 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 22.07.2020 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 29.07.2020 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 05.08.2020 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 12.08.2020 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 19.08.2020 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 26.08.2020 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 02.09.2020 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 09.09.2020 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 16.09.2020 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 23.09.2020 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 30.09.2020 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 07.10.2020 ICS-Download
    17:00 Hodin

Adresy

Organizátor

Pfarrkirche St. Georg
Dorf 20
6167 Neustift im Stubaital, AT

Místo akce

Pfarrkirche St. Georg
Dorf 20
6167 Neustift im Stubaital, AT
×

Hledat & rezervovat