Free church tour

Témata: Léto | Kultura

Informace k akci:

Místa: Neustift
Lokace: Pfarrkirche Neustift

Popis

Free guided church tour in german language

Meeting point at the portal of church at 5 pm

Další dny akce:
  • Wed, 28.07.2021 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 04.08.2021 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 11.08.2021 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 18.08.2021 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 25.08.2021 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 01.09.2021 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 08.09.2021 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 15.09.2021 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 22.09.2021 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 29.09.2021 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 06.10.2021 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 13.10.2021 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 20.10.2021 ICS-Download
    17:00 Hodin
  • Wed, 27.10.2021 ICS-Download
    17:00 Hodin

Adresy

Organizátor

Pfarrkirche St. Georg
Dorf 20
6167 Neustift im Stubaital, AT

Místo akce

Pfarrkirche St. Georg
Dorf 20
6167 Neustift im Stubaital, AT
×

Suchen & Buchen