Disco on Ice

Témata: Zima | Rodina | Děti

Informace k akci:

Místa: Fulpmes
Lokace: Eisarena Fulpmes

Popis

Every Saturday Icedisco at the Fulpmes ice skating rink at the music pavillion from 7 to 9:30 pm

Další dny akce:
  • Sat, 26.11.2022 ICS-Download
    19:00 Hodin
  • Sat, 03.12.2022 ICS-Download
    19:00 Hodin
  • Sat, 10.12.2022 ICS-Download
    19:00 Hodin
  • Sat, 17.12.2022 ICS-Download
    19:00 Hodin
  • Sat, 24.12.2022 ICS-Download
    19:00 Hodin
  • Sat, 31.12.2022 ICS-Download
    19:00 Hodin
  • Sat, 07.01.2023 ICS-Download
    19:00 Hodin
  • Sat, 14.01.2023 ICS-Download
    19:00 Hodin
  • Sat, 21.01.2023 ICS-Download
    19:00 Hodin
  • Sat, 28.01.2023 ICS-Download
    19:00 Hodin
  • Sat, 04.02.2023 ICS-Download
    19:00 Hodin
  • Sat, 11.02.2023 ICS-Download
    19:00 Hodin
  • Sat, 18.02.2023 ICS-Download
    19:00 Hodin
  • Sat, 25.02.2023 ICS-Download
    19:00 Hodin
  • Sat, 04.03.2023 ICS-Download
    19:00 Hodin
Plánování příjezdu z po

Adresy

Organizátor

Eisarena Fulpmes
Tanglplatz
6166 Fulpmes, AT

Místo akce

Eisarena Fulpmes
Tanglplatz
6166 Fulpmes, AT
×

Hledat & rezervovat