Concert by the Neustift brass band

Témata: Léto | Platzkonzerte | Akce | Koncert

Informace k akci:

Místa: Neustift
Lokace: Musikpavillon / FZZ Neustift

Popis

In case of bad weather and in September the concert will be held in the leisure centre.


Další dny akce:
  • Fri, 03.07.2020 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Fri, 10.07.2020 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Fri, 17.07.2020 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Fri, 24.07.2020 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Fri, 31.07.2020 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Fri, 07.08.2020 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Fri, 14.08.2020 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Fri, 21.08.2020 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Fri, 28.08.2020 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Fri, 04.09.2020 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Fri, 11.09.2020 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Fri, 18.09.2020 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Fri, 25.09.2020 ICS-Download
    20:15 Hodin
Plánování příjezdu z po

Adresy

Organizátor

Musikkapelle Neustift
Höhlebachstr 22
6167 Neustift im Stubaital, AT

Místo akce

Musikpavillon Neustift
Stubaitalstraße 88
6167 Neustift im Stubaital, AT
×

Hledat & rezervovat