Concert by the Neustift brass band

Témata: Léto | Platzkonzerte | Herbsthighlights | Akce | Koncert

Informace k akci:

Místa: Neustift
Lokace: Musikpavillon

Popis

concert by the brass band in the pavilion Neustift

Další dny akce:
  • Fri, 01.07.2022 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Fri, 08.07.2022 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Fri, 15.07.2022 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Fri, 22.07.2022 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Fri, 29.07.2022 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Fri, 05.08.2022 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Fri, 12.08.2022 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Fri, 19.08.2022 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Fri, 26.08.2022 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Fri, 02.09.2022 ICS-Download
    20:15 Hodin
  • Fri, 09.09.2022 ICS-Download
    20:15 Hodin
Plánování příjezdu z po

Adresy

Organizátor

Musikkapelle Neustift
Höhlebachstr 22
6167 Neustift im Stubaital, AT

Místo akce

Musikpavillion Neustift
Stubaitalstraße 88
6167 Neustift im Stubaital, AT
×

Hledat & rezervovat