Ausstellung Sina Moser/Joyce Rohrmoser "Zwei Blickwinkel auf Menschen"

Témata: Léto | Podzim | Ausstellung | Kultura | Akce

Informace k akci:

Místa: Mieders
Lokace: Ladengalerie Lichtsinn
Délka: 4 Hodiny

Popis

Další dny akce:
  • Thu, 29.09.2022 ICS-Download
    15:00 Hodin
  • Fri, 30.09.2022 ICS-Download
    15:00 Hodin
  • Mon, 03.10.2022 ICS-Download
    15:00 Hodin
  • Tue, 04.10.2022 ICS-Download
    15:00 Hodin
  • Wed, 05.10.2022 ICS-Download
    15:00 Hodin
  • Thu, 06.10.2022 ICS-Download
    15:00 Hodin
  • Fri, 07.10.2022 ICS-Download
    15:00 Hodin
  • Mon, 10.10.2022 ICS-Download
    15:00 Hodin
  • Tue, 11.10.2022 ICS-Download
    15:00 Hodin
  • Wed, 12.10.2022 ICS-Download
    15:00 Hodin
  • Thu, 13.10.2022 ICS-Download
    15:00 Hodin
  • Fri, 14.10.2022 ICS-Download
    15:00 Hodin

Dokumenty

Adresy

Organizátor

Ladengalerie Lichtsinn
Dorfstraße 34
6142 Mieders im Stubaital, AT

Místo akce

Ladengalerie Lichtsinn
Dorfstraße 34
6142 Mieders im Stubaital, AT
×

Hledat & rezervovat